avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 647 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Buna ce inseamăn aceasta încheiere dezinvestire mai ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Buna ce inseamăn aceasta încheiere dezinvestire mai exact. ...

Buna ce inseamăn aceasta încheiere dezinvestire mai exact.
Dosarul îl am pentru conducere cu Nr provizorii expirate
Tip solutie: Respinge cererea
Solutia pe scurt: Respinge cererea de reexaminare, ca neîntemeiată. Definitivă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 02.05.2023. Preşedinte,
Document: Încheiere finală (dezinvestire)
Cel mai recent răspuns: AV. GABRIELA GERBER , Avocat 14:04, 13 Mai 2023
Inseamna ca odata cu pronuntarea solutiei instanta s a dezinvestit. Ea a fost investita cu solutionarea cauzei la momentul primirii dosarului.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Recuperarea taxei de timbru judiciar. Bossde_Boss Bossde_Boss Recuperarea taxei de timbru judiciar. Am platit taxa de timbru in termenul legal de 5 zile dar, totodata am depus si cerere de ajutor public judiciar, s-a ... (vezi toată discuția)
Interpretare soluție cod civil....mai băbește b_mario77 b_mario77 Tip solutie: Respinge plângerea Solutia pe scurt: Respinge excepţia tardivităţii formulării cererii de reexaminare împotriva Încheierii nr. ... (vezi toată discuția)