Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Buna ce inseamăn aceasta încheiere dezinvestire mai ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Buna ce inseamăn aceasta încheiere dezinvestire mai exact. ...

Buna ce inseamăn aceasta încheiere dezinvestire mai exact.
Dosarul îl am pentru conducere cu Nr provizorii expirate
Tip solutie: Respinge cererea
Solutia pe scurt: Respinge cererea de reexaminare, ca neîntemeiată. Definitivă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 02.05.2023. Preşedinte,
Document: Încheiere finală (dezinvestire)
Inseamna ca odata cu pronuntarea solutiei instanta s a dezinvestit. Ea a fost investita cu solutionarea cauzei la momentul primirii dosarului.