Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Inregistrari in registrul de încasări si plati
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Inregistrari in registrul de încasări si plati

salut, are ceva daca nu înregistrez in registrul de încasări si plati( nici la cheltuie deductibile) comisioanele bancare? ( cele de 0,58 din transferuri de ex ) , am cont separat pt pfa nu este acelasi cu cel personal
george-neagu, moderator
nu are nimic