Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Salut, vreau sa ma programez la examenul auto proba ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Salut, vreau sa ma programez la examenul auto proba teoretica, ...

Salut, vreau sa ma programez la examenul auto proba teoretica, si cand intru pr drpciv trebuie sa introduc numar/cod unic de înregistrare, ce înseamnă asta mai exact?

CNP probabil..
Pe pagina de înregistrare a dosarului de examinare: trebuie să completezi cu numele, prenumele, numărul/codul unic de înregistrare (CNP) și e-mail-ul tău.