Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Am un contract de imprumut in derulare cu un CAR, acum ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Am un contract de imprumut in derulare cu un CAR, acum sunt notificat ...

Am un contract de imprumut in derulare cu un CAR, acum sunt notificat sa returnez intreaga suma, este corect sau ce trebuie sa fac. Multumesc.
Pe ce motiv?
gi-jane2, moderator
Spune ca sa depasit scadentarul de rambursare.
conteaza daca nu ati platit la timp,cat aveti intarziere etc
Din ce spuneți se pare că contractul de împrumut nu mai este în derulare, ci este scadent.