Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Pot sa tai pomii vecinului?
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Pot sa tai pomii vecinului?

Deci, cu alte cuvinte, nu exista alta rezolvare decat in instanta. Dar despagubiri pentru nefolosirea gradinii din cauza umbrei produse se pot cere?