Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Asigurare Euroins Buna ziua , un sofer care avea ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Asigurare Euroins Buna ziua , un sofer care avea asigurare la euroins ma lovit ...

Buna ziua , un sofer care avea asigurare la euroins ma lovit in trafic destul de rau, (pagube materiale la masina). Eu am trimis dosarul de dauna , dar acum care e procedura ? Trebuia sa astept o persoana sa vina sa stabilească daunele ? Sau pot sa mi repar masina pe banii mei si ulterior sa recuperez banii . Care ar fi o solutie mai ok si rapida . Multumesc mult . Deja astept de 2 luni .