Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Inregistrare ca platitor de TVA Persoana Fizica ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Inregistrare ca platitor de TVA Persoana Fizica Autorizata

Buna ziua,
Am un PFA in domeniul IT, as dori sa stiu daca si cand ma inregistrez ca platitor de TVA. Eu emit facturi pentru proiectele pe care le livrez unui client, am incasari de 6000 Euro brut pe luna (aceiasi suma in fiecare luna). iar ca si cheltuieli doar cele cu CAS,CASS si impozit pe venit.
Multumesc!

maria6009, utilizator