Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Permis Spaniol retinut 30 de zile unde il recuperez?
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Permis Spaniol retinut 30 de zile unde il recuperez?

Am si eu o intrebare mi sa retinut permisul pentru 30 de zile pentru depasire pe linie continua acest permis unde pot sa il recuperez? sunt din bistrita iar pe procesul verbal este trecuta adresa din bistrita
el este din galati