avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1004 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Un administrator are dreptul să pună împuternicire ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Un administrator are dreptul să pună împuternicire o altă ...

Un administrator are dreptul să pună împuternicire o altă persoană în locul lui ?
Cel mai recent răspuns: Manuela Rășină , administrator 18:34, 12 Iunie 2023
Imputernicire pentru ce?
@raluk0207
Pentru administrarea imobilului/condominiului.

veveriza, vi s-a răspuns aici că administratorii nu au voie să împuternicească pe nimeni să le facă treaba:
www.avocatnet.ro/forum/discu...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Unde putem face o petitie impotriva unui moderator respectiv ... ricadinas ricadinas Unde putem face o petitie impotriva unui moderator respectiv LATKA... Doamna administrator iar incepem sa scrie degeaba? aici un mesaj ... (vezi toată discuția)
Avocatnet.ro nu mai raspunde la intrebari CYBORG CYBORG Observ ca , de la o vreme, Avocatnet.ro nu mai raspunde la intrebari, sau raspunde cine stie cand. Macar sa anunte, ca s-a desfiintat! (vezi toată discuția)
Lipsa carnet de muncă! am lucrat la o firma 1 an, 2003, nu mi a făcut carnet ... Mareș231 Mareș231 Va salut! Am lucrat la o firma 1 an, 2003, nu mi a făcut carnet de muncă, itm mi a eliberat adeverință cu vechimea în muncă și casa de pensii stagiu de ... (vezi toată discuția)