Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Un administrator are dreptul să pună împuternicire ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Un administrator are dreptul să pună împuternicire o altă ...

Un administrator are dreptul să pună împuternicire o altă persoană în locul lui ?
Imputernicire pentru ce?
@raluk0207
Pentru administrarea imobilului/condominiului.

veveriza, vi s-a răspuns aici că administratorii nu au voie să împuternicească pe nimeni să le facă treaba:
www.avocatnet.ro/forum/discu...