Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Lipsa carnet de muncă! Am lucrat la o firma 1 an, ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Lipsa carnet de muncă! Am lucrat la o firma 1 an, 2003, nu mi a făcut carnet ...

Va salut! Am lucrat la o firma 1 an, 2003, nu mi a făcut carnet de muncă, itm mi a eliberat adeverință cu vechimea în muncă și casa de pensii stagiu de cotizare! Cei de la casa de pensii mi au cerut carnet de muncă, dovada vechimii (pana în 2010 faci dovada cu carnetul de munca). Trebuie sa demonstrez ca n am avut, sunt suficiente cele 2 adeverințe ptr dosar pensionare?? Mulțumesc
Vi s-a dat deja raspuns la problema

www.avocatnet.ro/forum/discu...

======
Regulament Forum Avocatnet.ro
Nu mai deschideti acelaşi topic de mai multe ori sau pe secţiuni diferite ale forumului. Topicurile în plus vor fi șterse de administratori sau moderatori.

Încălcarea regulamentului se sancţionează în prima fază cu avertisment, care va fi public și se va posta de către administratori / moderatori în secţiunea de anunţuri oficiale a forumului.

Dacă nu puteți sau nu doriti să respectaţi acest regulament, singura soluţie constă în încetarea activității pe forum. În caz contrar, vom fi nevoiţi să luăm toate măsurile necesare pentru ca forumul Avocatnet să-și desfăşoare existența în bune condiţii, incluzând interzicerea dreptului de a mai posta, temporar sau definitiv.
Cornel Vasile, Consilier juridic