Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Unde trebuie sa inregistreze o persoana fizica un ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Unde trebuie sa inregistreze o persoana fizica un certificat ...

Unde trebuie sa inregistreze o persoana fizica un certificat calificat de semnatura electronica pentru a putea fi folosit la semnarea actelor pentru procese?
Nu trebuie sa o inregistreze nicaieri ..daca va semna pentru alte persoane ii va trebuie o procura notariala in acel sens.
Pe site aici de unde am cumparat semnatura de ce zice ceva de Inregistrarea si reinnoirea certificatului digital la ANAF?

Cornel Vasile a scris:

Nu trebuie sa o inregistreze nicaieri ..daca va semna pentru alte persoane ii va trebuie o procura notariala in acel sens.