Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Paza cu angajați proprii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Paza cu angajați proprii

Pe la sfârșitul anului trecut firma la care lucrez a trecut unele magazine la paza cu angajați proprii, și am fost întrebat dacă vreau sa fiu pe tura mea și cu atribuția asta, bineînțeles cu o plata separata sub forma de bonus administrativ și am fost de acord.Dupa 2 luni plata lunara a dispărut și a apărut discuția ca sa se plătească odata la 6 sau 12 luni dar de atunci au trecut 3 luni, iar astăzi când am întrebat ce se mai întâmplă mi sa zis ca dacă firma impune sa fim la paza nu avem ce face, ori suntem de acord deodată cu atribuția fără plata ori sa ne dam demisia,am semnat la început un act adițional dar în programul de resurse umane nu apare actul și nici modificarea în titulatura postului de munca.Este legala treaba asta ?
Ce s-a modificat prin acel act aditional ? Aveti un exemplar?