Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... CCC dupa salariu si pfa
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

CCC dupa salariu si pfa

Daca am venituri si din salariu si din pfa, cand intru in ccc indemnizatia se va calcula luand in calcul ambele venituri sau doar salariul?
Se va lua in calcul ambele venituri nete realizate in cele 12 luni eligibile pentru CCC.
Cornel Vasile, Consilier juridic