avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 952 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... CCC dupa salariu si pfa
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

CCC dupa salariu si pfa

Daca am venituri si din salariu si din pfa, cand intru in ccc indemnizatia se va calcula luand in calcul ambele venituri sau doar salariul?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 07:02, 17 Iunie 2023
Se va lua in calcul ambele venituri nete realizate in cele 12 luni eligibile pentru CCC.
Ultima modificare: Sâmbătă, 17 Iunie 2023
Cornel Vasile, Consilier juridic

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Calcul indemnizatie crestere copil 2016 simonadunareanu simonadunareanu buna ziua! cum se calculeaza indemnizatia crestere copil in cazul in care 5 luni am fost in concediu crestere copil 1200 ron si ultimele 7 luni cu salariu ... (vezi toată discuția)
Indemnizatie copil Ellamy Ellamy Buna ziua as dori sa stiu si eu cum se calculeaza indemnizatia ptr copil,tinand cont ca pana in octombrie 2014 am avut un salariu de 1379brut,din noiembrie s a ... (vezi toată discuția)
Calcul indemnizatie crestere copil si concediu prenatal _bita_ _bita_ Va rog sa ma ajutati si pe mine cu calcularea indemnizatiei decrestere acopilului. Sunt insarcinata iar data probabila a nasterii este 01.12.2013. Salariu ... (vezi toată discuția)