Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Bună ziua , am primit amenda PFA Ianuarie 2022 ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Bună ziua , am primit amenda PFA Ianuarie 2022 completare formular ...

Bună ziua , am primit amenda PFA Ianuarie 2022 completare formular covid intrare in tară . Între timp s a dat legea anulării amenzii de 3.000 lei doar că cei de la primarie au invocat ca nu o pot anula până nu vin cu hotărârea judecătorească precum ca toate amenzile primite in aceea perioada se pot sterge . Mă poate ajuta cineva in acest caz ?
Buna ziua, ati facut o cerere scrisa? Aveti un raspuns scris de la Primarie? Presupun ca in instanta nu ati contestat amenda.