Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... La contractul de mandat al presedintelui asocietiei de ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

La contractul de mandat al presedintelui asocietiei de proprietari ...

La contractul de mandat al presedintelui asocietiei de proprietari se plateste CAM?
Nu se plateste CAM pentru contractele de mandat in cadrul asociatiilor de proprietari.
Dar, pentru a fi siguri din toate punctele de vedere, puneti intrebarea in mod oficial (e-mail sau document inregistrat ), la ANAF.
O sa observati ca nici dumnealor nu prea stiu ce sa raspunda.
Ceea ce se prezinta in link-ul postat de catre @ ynocentta, acolo este altceva.
Intrebati la ANAF.
Adam Grecu, utilizator