Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Model cerere divort
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Model cerere divort

Buna ziua,
Va rog frumos sa ma ajutati cu o cerere de divorț pe care sa o depun la judecătorie.

Va multumesc!
Elena Andreea, administrator
Căutați model pe site ul Ministerului Justitiei sau pe portal just ,o sa gasiti.Noi ca av nu lucram cu modele asa cum își imaginează justitiabilii...