Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Unde putem face o petitie impotriva unui moderator ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Unde putem face o petitie impotriva unui moderator respectiv LATKA...

Unde putem face o petitie unde sa semneze utilizatorii impotriva unui moderator respectiv LATKA care ne sterge raspunsurile si modereaza dupa cum ii convine.
Ne-am satura de raspunsurile si conceptiile dansului.
Daca nu il schimba , ne alaturam si noi celor care deja au zisa ca nu mai intra cat timp este dansul aici moderator.
Nivea, utilizator
Mesajele șterse se pot reposta dacă nu încalcă regulamentul forumului.

Sau macar sa nu mai modereze dansul la asociatii de proprietari.

Despre asta am scris mai sus :) Haideți să avem puțină răbdare, vă rog.
Mulțumesc.
Faza este ca multa "lume" a observat ca dom' @latka este foarte arogant, treaba lui. Impresia mea este ca are prea mult timp la dispozitie si iacata, a gasit o nisa numai buna, pe gustul dumnealui.
Am avut si eu destule "clenciuri", de la cele mai nevinovate, la unele, greu de digerat de un simplu user cu destula vechime pe forum si in activitate pe linia asociatiilor de proprietari.
Daca mai continua asa, vorbesc cu dl. Mereuta sa-l propuna in Parlament, acolo are cu cine se certa si poate ne si ajuta...
Asadar sa avem putintica rabdare. Bun si-asa doamna Manuela Rasina.
Stima !

Distinsa dna administrator,@latka prin maniera de exercitare a responsabilitatii de moderator aduce un deserviciu major forumului
@latka de cand a fost investit cu functia de moderator se pricepe sa modereze subiecte multiple de la legislatie rutiera ,spete civile,nu mai discutam de opiniile exprimate in sectiunea asociatii de proprietari unde isi expune expertiza de instalator
In raport de prestatia @latka acesta aduce jignire fata de elita moderatorilor de pe forum dna Gabriela Pintea,dna Gabrille Monique,,dl Valeriu Tudor,dna Elga,dl Adrian Totolici s a
Cat a fost simplu utilizator @latka doar isi expunea opiniile intrand in dispute si polemici cu restul utilizatorilor ,prin dialog indecent ,necivilizat si ofensator
A luat și el ”castane” de la colegii care postează acolo, și nu puține

Nimeni nu si-a permis sa raspunda cu aceiasi moneda manierei indecente neprofesioniste a moderatorului @latka pentru simplul motiv ca utilizatorii nu detin calitatea de moderator, nu pot sterge dupa bunul plac opiniile altora si mai ales ca utilizatorii au inteles sa respecte regulamentul forumului
Este regretabil ca niciunul dintre moderatorii in functie nu a inteles sa atentioneze @latka sa respecte regulamentul forumului,sa fie mult mai responsabil si precaut in dialog
De cand a devenit moderator @latka isi asuma responsabilitatea pe forum public sa emita opinii care frizeaza bunul simt si nu aduc plus valoare discutiei
Din precizari mai multor utilizatori ,am inteles ca detin mesajele cel mai multe sterse de @latka,fara explicatie logica
Se poate accepta o greseala,este omeneste,dar @latka staruie de cand a devenit moderator sa pretinda ca detine adevarul absolut in toate subiectele in care intervine
L:ipsa de bun simt si de respect pe care o dovedeste @latka este o carenta care nu poate fi acceptata sau tratata cu rabdare
Latka să nu mai simtă ostilitate :)

Cum apreciati ca se simt utilizatorii fata de lipsa de decenta in dialog,lipsa de coerenta in sutineri persiflarea,si batjocura manifestate in calitate de moderator @latka care sterge orice opinie contrara ??
Foarte multi utilizatori dezamagiti ca sa nu utilizez termenul mai putin academic de comportamentul moderatorului @latka au renuntat sa mai posteze subiecte in diferite sectiuni contactand utilizatorii prin mesagerie privata

Manuela Rășină, administrator
Când ajungem la jigniri (le-am editat) înseamnă că s-au epuizat argumentele. O să închid topicul dacă nu rămânem la un ton civilizat.
Din pacate, observ ca exista persoane care ii reproseaza ceva colegului nostru si care sunt in delict flagrant cu incalcarea Regulamentului de postare . Discutiile contradictorii , fara jigniri, sunt de foarte multe ori constructive.

Problemele asociatiilor de proprietari sunt complexe, asa cum fiecare sectiune a Forumului are complexitatea ei.
Nu cunosc destul de bine aceste probleme, dar voi incerca sa moderez mai mult "comportamentul" pe aceasta sectiune.
Moderarea difera de la un coleg la altul .

Sunt in asentimentul colegei mele, ca cei nemultumiti pot sesiza stergerea mesajel0r printr-un mesaj privat adresat celorlalti moderatori sau chiar administratorilor Forumului.

De asemenea, aveti posibilitatea de a raporta ca abuz un mesaj al colegului nostru , dar si a altor utilizatori ai Forumului