avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1749 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Buna ziua, Cum pot obține înregistrarea unei ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Buna ziua, Cum pot obține înregistrarea unei intervenții făcuta ...

Buna ziua,
Cum pot obține înregistrarea unei intervenții făcuta pt tulburare liniște publică de la Poliția Locala? Cerere/ mail sau prin avocat!
Mulțumesc anticipat.
Cel mai recent răspuns: ynocentta , utilizator 10:28, 30 Iunie 2023
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Dv sunteti inregistrat in imaginile respective?
[ link extern ]
Buna seara,
Da, am ieșit la ușă și le-am spus polițiștilor "m-a insultat de mai multe, iar acum mă amenința", , apoi, polițiștii au spus sa intru, sa nu se escaladeze conflictul.,prin urmare apare vocea mea acolo, imediat după fraza individului cu amenințările.
Chiar i-am întrebat pe polițiștii" s- a înregistrat?", iar ei au răspuns că da.


ynocentta a scris:

Dv sunteti inregistrat in imaginile respective?
[ link extern ]

Merci pt link!!!!

ynocentta a scris:

Dv sunteti inregistrat in imaginile respective?
[ link extern ]

1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Aveti dreptul legal de a solicita persoanla sau prin avocat imaginile respective
Atentie datele stocate de sistemele de supraveghere se pastreaza strict 30 de zile

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Amenintari si injurii dupa ce un vecin fuma pe casa scarii. adrian_adri adrian_adri Buna seara. Am rugamintea sa ma indrumati cu, cateva sfaturi pentru a solutiona un conflict ivit astazi cu un vecin. De cateva zile un vecin fumeaza pe casa ... (vezi toată discuția)
Daune morale buna ziua, i.n timpul intervenției pol.locale (a-5-a ... 7890 7890 Daune morale Buna ziua, I.n timpul intervenției Pol.Locale (a-5-a !!!! Pt tulburare liniște publică) la niște chiriași ffderanjanti am fost ... (vezi toată discuția)
Amenintarea si insulta scabatura scabatura buna ziua, va rog sa ma sfatuiti ce ar trebui sa fac in situatia in care mama unui copil de pe strada unde am domiciliul o ameninta pe fiica mea ca citez:\" ii ... (vezi toată discuția)