Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Buna ziua, Cum pot obține înregistrarea unei ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Buna ziua, Cum pot obține înregistrarea unei intervenții făcuta ...

Buna ziua,
Cum pot obține înregistrarea unei intervenții făcuta pt tulburare liniște publică de la Poliția Locala? Cerere/ mail sau prin avocat!
Mulțumesc anticipat.
Dv sunteti inregistrat in imaginile respective?
[ link extern ]
Buna seara,
Da, am ieșit la ușă și le-am spus polițiștilor "m-a insultat de mai multe, iar acum mă amenința", , apoi, polițiștii au spus sa intru, sa nu se escaladeze conflictul.,prin urmare apare vocea mea acolo, imediat după fraza individului cu amenințările.
Chiar i-am întrebat pe polițiștii" s- a înregistrat?", iar ei au răspuns că da.

ynocentta a scris:

Dv sunteti inregistrat in imaginile respective?
[ link extern ]

Merci pt link!!!!

ynocentta a scris:

Dv sunteti inregistrat in imaginile respective?
[ link extern ]

Aveti dreptul legal de a solicita persoanla sau prin avocat imaginile respective
Atentie datele stocate de sistemele de supraveghere se pastreaza strict 30 de zile