Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Bună ziua as dori sa ma informez și eu în ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Bună ziua as dori sa ma informez și eu în legătură cu un ...

Bună ziua as dori sa ma informez și eu în legătură cu un divorț.Totul a început cam acum o luna venind de la lucru soția mea spus ca la 10 seara are masaina și își ia copii și se desparte de mine plecând în România, făcând bagajul a întrebat-o pe fata dacă merge cu ea iar fetita a spus ca ea rămâne cu tați, și a plecat cu copilul de 2 anișori după o săptămână de stat în România a revenit mia a început sa se certe cu mine a închis usa și a trebuit sa sun la politie sa vina sa ma lase înăuntru după plecarea politiei cal la 1 ora a început sa ma scuipe și sa dea în mine ca de ce am chemat politia toată scena e filmata iam zis ca dacă nu se calmează voi suna din nou la politie iar ea sia luat bagajul și a plecat aflând 2 zile mai târziu ca este în Germania ce ar trebui sa fac sa nu im ia statul copii iar eu trebuie sa și muncesc și nu am unde lasa copii
Care stat sa va ia copiii? Ati uitat sa ziceti unde sunteti.
Platiti o bona sa stea cu ei pana il dati la cresa/ gradinita pe cel mic.
Nu va ia statul copiii daca va descurcati cu ei.
gi-jane2, moderator