Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua sunt student și am pensie de urmaș și ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua sunt student și am pensie de urmaș și aș vrea ...

Bună ziua sunt student și am pensie de urmaș și aș vrea să mă angajez și aș dori să știu dacă voi pierde pensia. Vă mulțumesc anticipat.
Pensia de urmas poate fi cumulata cu salariul.