avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 337 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Vreau sa știu, dacă am pensie gr 3 cu 4 ore munca ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Vreau sa știu, dacă am pensie gr 3 cu 4 ore munca și nu mi ...

Vreau sa știu, dacă am pensie gr 3 cu 4 ore munca și nu mi ajung bani de 1000 lei, mama mi a murit, sunt singura în 3 camere, și nu se găsesc cu 4 ore decât f greu tot cu bani putini, pot lucra 8 ore, ce s ar întâmplă?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 06:30, 6 Iulie 2023
Ati primit raspuns aici
www.avocatnet.ro/forum/discu...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună ziua, am pensie gr 3, cu jumate 4 ore timp munca. pensia ... Anda303 Anda303 Bună ziua, am pensie gr 3,cu jumate 4 ore timp munca. Pensia e mica, mi a murit mama, și s singura acum cu 1134 lei pe ap 3 camere. Doresc sa știu, dacă ... (vezi toată discuția)
Despre acordarea de pensii marian_26 marian_26 daca am un ajutor de la primarie de 272 de lei (gradul 2) si am facut ulterior si un dosar de pensie de invaliditate (gradul 2) in valoare de 400 de lei ce ... (vezi toată discuția)
Bună ziua!am o pensie de invaliditate de gr 3.vreau să mă ... Bătutu Bătutu Bună ziua!Am o pensie de invaliditate de gr 3.Vreau să mă angajez înainte de sfârșitul lunii pentru care s a emis pensia.Care sunt consecințele? (vezi toată discuția)