Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Vreau sa știu, dacă am pensie gr 3 cu 4 ore munca ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Vreau sa știu, dacă am pensie gr 3 cu 4 ore munca și nu mi ...

Vreau sa știu, dacă am pensie gr 3 cu 4 ore munca și nu mi ajung bani de 1000 lei, mama mi a murit, sunt singura în 3 camere, și nu se găsesc cu 4 ore decât f greu tot cu bani putini, pot lucra 8 ore, ce s ar întâmplă?
Ati primit raspuns aici
www.avocatnet.ro/forum/discu...