Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Se dă transa a doua de bani la pensionari cu pensii ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Se dă transa a doua de bani la pensionari cu pensii mici? Când? ...

Se dă transa a doua de bani la pensionari cu pensii mici? Când? Una sa dat în februarie,dar nu știu se dă încă una sau nu?
Era anuntata in Septembrie 2023.
Intre timp se poate intampla orice.