avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 593 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Se dă transa a doua de bani la pensionari cu pensii ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Se dă transa a doua de bani la pensionari cu pensii mici? Când? ...

Se dă transa a doua de bani la pensionari cu pensii mici? Când? Una sa dat în februarie,dar nu știu se dă încă una sau nu?
Cel mai recent răspuns: w_v_w_v , utilizator 21:02, 8 Iulie 2023
Era anuntata in Septembrie 2023.
Intre timp se poate intampla orice.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua, as dori daca se poate sa stiu daca un pensionar cu ... Georgescu_Vasile Georgescu_Vasile Buna ziua, As dori daca se poate sa stiu daca un pensionar cu varsta de peste 60 de ani care a lucrat anul acesta in Ianuarie si jumatate din luna Februarie ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, pensionar , care s-a pensionat in luna iulie 2023, ... valentina2010 valentina2010 Buna ziua, Pensionar , care s-a pensionat in luna iulie 2023, conform legii 263/2010 si caruia i se va \"recalcula \" pensia conform legii 360/2023 , ar ... (vezi toată discuția)
Mama nu a primit decat un singur card in valoare de 700 ron in ... LIVIA MADALINA LIVIA MADALINA Mama nu a primit decat un singur card in valoare de 700 ron in luna noiembrie 2023, dansa nu are decat un venit lunar de 1175 ron, ce se intampla, va primi si ... (vezi toată discuția)