Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Mama nu a primit decat un singur card in valoare de ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Mama nu a primit decat un singur card in valoare de 700 ron in ...

Mama nu a primit decat un singur card in valoare de 700 ron in luna noiembrie 2023, dansa nu are decat un venit lunar de 1175 ron, ce se intampla, va primi si a doua transa?
Suma primita in noiembrie a fost a doua transa.Prima transa a fost in februarie.
[ link extern ] /
Eu stiu asta, dar dansa nu a primit decat un singur plic in Noiembrie, in rest nu a primit nimic
Cititi cu atentie ce scrie in linkul pe care vi l-am atasat.
Pentru prima transa poate ca nu a fost eligibila.Nu se ia in calcul doar venitul dumneaei, ci veniturile cumulate a tuturor celor care locuiesc la aceeasi adresa.Poate cand s-a dat prima transa nu a fost eligibila.