Forum Discuţii juridice Executare silită Buna ziua , Va rog sa ma îndrumați asupra ...
Discuție deschisă în Executare silită

Buna ziua , Va rog sa ma îndrumați asupra următoarei spete ...

Buna ziua ,

Va rog sa ma îndrumați asupra următoarei spete :
Doresc sa cumpar un imobil scos la licitatie , am depus oferta de cumparare , data spre aprobare catre AJFP . Ulterior la 2 zile a aparut un potențial cumpărător , prieten cu lichidatoarea care a ofertat peste mine pentru acelasi bun . Acum , as dori sa stiu daca exista vreo cale legală sa aflu oferta depusa de acesta , sau exista un site anume pentru a viziona ofertele propuse pentru cumpărarea unui imobil scos la licitatie .
Lichidatoarea nu comunica deloc , nu raspunde la telefon …. Nu exista transparenta . Poate ma ajutati cei care stiu si lucreaza in domeniu . Va Multumesc
La deschiderea licitatiei,executorul anunta ofertele