Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua, Va rog sa mi spuneti daca un student, se ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua, Va rog sa mi spuneti daca un student, se transfera ...

Buna ziua, Va rog sa mi spuneti daca un student, se transfera de la buget la frecventa redusa, pierde dreptul la pensie intretinere. Multumesc!
Nu pierde dreptul ci se pune problema micșorării cuantumului pensiei sau a încetării plății dacă studentul are venituri.
Multumesc!