Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Am intrebarea daca pot face reclamatie pt ca ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Am intrebarea daca pot face reclamatie pt ca dezbaterea unei ...

Am intrebarea daca pot face reclamatie pt ca dezbaterea unei mosteniri dupa mama este in progres la judecatorie ,si 2 frati din cei 3 nu au fost instiintati de acest lucru. Mentionez ca al 3-lea frate a deschis succesiunea dar nu ne a intiintat. Multumesc.
Puteti depune o notificare scrisa, cu nr. de inregistrare/ data la arhiva tribunalului, cu referire la respectivul dosar.