Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Vending NON food
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Vending NON food

Buna ziua . Doresc sa achizitionez un Vending Machine in care sa pun obiecte de tip jucarii etc .Dat fiind faptul ca nu vreau sa vand mancare sau bauturi ce permise imi trebuie ?
nu am gasit nimic online. Multumesc anticipat
Buna ziua,

Iata o intrebare interesanta.
Teoretic, ar trebuie doar autorizarea de la Primarie (pnetur amplasare). Neavand produse alimentare, celelalte autorizari nu mai par necesare (vezi www.avocatnet.ro/forum/discu... )