Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Un teren pt care am titlu de proprietate pe bunica (a ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Un teren pt care am titlu de proprietate pe bunica (a decedat) ...

Un teren pt care am titlu de proprietate pe bunica (a decedat) dar care nu e intabulat pe bunica, il pot intabula pe mine ( nepoata) in baza acelui titlu? Sau trebuie ca fiul ei ( tatal meu) sa faca succesiunea dupa mama lyi decedata?Multumesc!
Trebuie dezbătută succesiunea după bunica, bineînțeles.