Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... Alarma antiefractie la sediul firmei
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

Alarma antiefractie la sediul firmei

Dacă locuiesc în aceiași curte unde am și sediul firmei respectiv și un bar în jumătate de casa ,sunt obligat sa am alarmă antiefractie?
george-neagu, moderator
Analiza de risc efectuata conform Legii nr. 333/ 2003 referitor la analiza de risc la securitate fizica, efectuata de o firma autorizata de politie este singura in masura sa stabileasca necesitatea.
Gasiti informatii utile aici: [ link extern ] /