avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1993 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Sunt funcționar public asistent de vechime 1 an si 2 ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Sunt funcționar public asistent de vechime 1 an si 2 luni la ...

Sunt funcționar public asistent de vechime 1 an si 2 luni la compartimentul stare civilă și urbanism. Ma poate obliga secretara sa preiau si compartimentul agricol ținând cont ca nu am cunoștințe in acest domeniu? Mulțumesc .
Cel mai recent răspuns: labuta , utilizator 20:06, 26 Iulie 2023
Nu, secretara decide , ci primarul.
Mulțumesc

Cornel Vasile a scris:

Nu, secretara decide , ci primarul.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

o problema !conflict de interese sau incompatibilitate ? baza baza daca sunt viceprimar, iesit la pensie in 2012, din functia de secretar de primarie, pot sa fiu manager GAL (grup de actiune local), sa am birou de ... (vezi toată discuția)
Schimbare post functionar public BRADAUVIORICA BRADAUVIORICA SUNT FUNCTIONAR PUBLIC DE LA APARITIA LEGII FUNCTIONARILOR PUBLICI,LUCREZ IN ADMINISTRATIA PUBLICA DIN ANUL 1983 TOT IN ACELASI POST LA REGISTRU AGRICOL.VA ... (vezi toată discuția)
Restructurare din motive de razbunare catalina dumitru catalina dumitru am si eu o mare problema.lucrez la o primarie, am primit numarul de posturi pe care ar trebui sa-l aiba aparatul de specialitate al primarului, acesta fiind de ... (vezi toată discuția)