Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Sunt funcționar public asistent de vechime 1 an si 2 ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Sunt funcționar public asistent de vechime 1 an si 2 luni la ...

Sunt funcționar public asistent de vechime 1 an si 2 luni la compartimentul stare civilă și urbanism. Ma poate obliga secretara sa preiau si compartimentul agricol ținând cont ca nu am cunoștințe in acest domeniu? Mulțumesc .
Nu, secretara decide , ci primarul.
Mulțumesc

Cornel Vasile a scris:

Nu, secretara decide , ci primarul.