Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua! Avem un angajat pe functia de sef formatie ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua! Avem un angajat pe functia de sef formatie in domeniul ...

Buna ziua! Avem un angajat pe functia de sef formatie in domeniul constructiilor- COR 132235 si trebuie sa-i schimb functia in sef echipa si nu stiu in care COR sa-l incadrez corect. Va multumesc anticipat!
541106 - Sef echipa specializata
multumesc frumos!