avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 540 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua! Avem un angajat pe functia de sef formatie ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua! Avem un angajat pe functia de sef formatie in domeniul ...

Buna ziua! Avem un angajat pe functia de sef formatie in domeniul constructiilor- COR 132235 si trebuie sa-i schimb functia in sef echipa si nu stiu in care COR sa-l incadrez corect. Va multumesc anticipat!
Cel mai recent răspuns: Iulia. 2021 , utilizator 10:41, 27 Iulie 2023
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
541106 - Sef echipa specializata
multumesc frumos!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cod cor sef echipa Elssa Elssa Buna ziua, Lucrez la o firma de constructii si am angajat un sef formatie. In COD COR am gasit pt sef formatie122236 - dar apare la Conducatori in ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, ce cod cor ar fi potrivit pentru sef echipa amenajari ... DFlorentina DFlorentina Buna ziua, Ce cod COR ar fi potrivit pentru sef echipa amenajari spatii verzi? si care e nivelul de studii obligatoriu? (vezi toată discuția)
Obligativitate respectare nivel studii indicat in cor pentru functia respectiva radumititean radumititean Este obligatorie respectarea nivelului minim de studii mentionat de COR pentru o anumita ocupatie, in conditiile in care nu este una pentru care exista ... (vezi toată discuția)