Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Trebuie sa fac o sesizare la ITM ptr neplata orelor ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Trebuie sa fac o sesizare la ITM ptr neplata orelor suplimentare ...

Trebuie sa fac o sesizare la ITM ptr neplata orelor suplimentare dar aș vrea sa fie anonima sa nu se afle ca eu am facut sesizare ptr ca eu inca lucrez acolo și deasenenea as vrea sa fiu la munca in aceea zi
cum pot proceda ?
Mulțumesc.
Petițiile anonime sau cele în care nu sunt trecute datele de identificare a petiționarului nu se iau în considerare și se clasează, potrivit OG nr.27/2002.