Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Am o căsuță acoperită cu azbociment la tara. Fiind ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Am o căsuță acoperită cu azbociment la tara. Fiind vechi ...

Am o căsuță acoperită cu azbociment la tara. Fiind vechi trebuie schimbat. Daca pun tabla am nevoie de autorizatie de construire!? Va fi putin modificat. Mulțumesc
Schimbati acoperisul si aveti nevoie de proiect si autorizatie de ctie.