avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1013 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Salutare, știți cumva dacă modificarea adusă legii ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Salutare, știți cumva dacă modificarea adusă legii nr. 50/1991 ...

Salutare, știți cumva dacă modificarea adusă legii nr. 50/1991 privind autorizarea executării lucrărilor de construcție care stipula că nu mai este nevoie de autorizație de construire pentru case mai mici de 150 mp din mediul rural este publicată în monitorul oficial?
Cel mai recent răspuns: Vadeanu Doina , utilizator 07:09, 29 Septembrie 2023
inca nu
Inca nu!



Ultima modificare: Vineri, 29 Septembrie 2023
Vadeanu Doina, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Pot sa-mi construesc singur casa? flory84 flory84 Buna ziua,sotu meu se pricepe la constructie,e un al doile job,desi nu are autorizatie,vrem sa ne construim o casa,intrebare mea e daca,lege imi da voie? (vezi toată discuția)
Modificarea terasamentului din intravilan rasaritcdumitru rasaritcdumitru asi vrea sa stiu daca exista vre-o lege (si care anume) care sa reglementeze ne/modificarea terasamentului unei proprietati, cu/fara acordul vecinilor, ... (vezi toată discuția)
Pasi ptr construirea unei case ContSters87904 ContSters87904 Sunt sigura ca de acest subiect s-au lovit foarte multi dintre noi, ar fi bine sa stim cu totii, care ar fi pasii dupa achizitia unui teren ptr construirea ... (vezi toată discuția)