Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Salutare, știți cumva dacă modificarea adusă legii ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Salutare, știți cumva dacă modificarea adusă legii nr. 50/1991 ...

Salutare, știți cumva dacă modificarea adusă legii nr. 50/1991 privind autorizarea executării lucrărilor de construcție care stipula că nu mai este nevoie de autorizație de construire pentru case mai mici de 150 mp din mediul rural este publicată în monitorul oficial?
inca nu
Inca nu!

Vadeanu Doina, utilizator