avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1055 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Bună ziua! Pot achiziționa și înmatriculat în ...
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Bună ziua! Pot achiziționa și înmatriculat în România, ...

Bună ziua!
Pot achiziționa și înmatricula în România, un autoturism care are embargou în Spania?
Mulțumiri anticipate pentru răspuns!
Mașina este înmatriculată pe firma în Spania.
Ultima modificare: Joi, 10 August 2023
Ella59, utilizator

Alte discuții în legătură

Masina inmatriculata in spania simonasobis simonasobis Buna tuturor. Am si eu niste nelamuriri cu privire la inmatricularea unei masini. Speta este urmatoarea : masina este inmatriculata in Spania. As dori sa o ... (vezi toată discuția)
Inmatriculare autoturism kitty24 kitty24 Buna ziua, Intentionez sa achizitionez o masina, second hand, adusa din Germania si sa o inmatriculez in Romania, pe numele meu. Stiu ca pentru acest lucru ... (vezi toată discuția)
Inmatriculare autoturism din spania sub sechestru Cristian25 Cristian25 Buna,se poate inmatricula o masina din Spania cu sechestru eu nefiind proprietar.Ce acte ar trebuii sa fac cu proprietarul masinii ptr inmatriculare masinii in ... (vezi toată discuția)