Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua am citit ca am dreptul la reabilitarea sau ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua am citit ca am dreptul la reabilitarea sau izolarea ...

Buna ziua am citit ca am dreptul la reabilitarea sau izolarea termica gratuita daca sunt persoana cu handicap in grad accentuat...unde trebuie sa fac cerere pt asa ceva?
Catre asociatia de propietari cat si primaria localitatii
Este vorba despre OUG nr 44/2023, care actualizeaza prevederile OUG nr. 18/2009- care vizeaza optimizarea eficientei energetice a locuintelor
Dosarul cu cerere si documente justificative se depune la serviciul specializat din primaria teritoriala