Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, oare cum as putea gasi unde as afla ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, oare cum as putea gasi unde as afla arhivele fostului ...

Buna ziua, oare cum as putea gasi unde as afla arhivele fostului IUTIFPEC/IELIF/OIF SIBIU, actualul ANIF Sibiu? M-am adresat catre ANIF Sibiu, ei mi-au rapsuns ca, din surse neoficiale arhiva ar fi detinuta de catre CONCEFA SA. Am luat legatura cu CONCEFA si acestia nu detin si nu stiu unde ar fi. M-am adresat arhivelor nationale directia Sibiu, care m-au sfatuit sa iau legatura cu ANIF SIBIU, practic am ajuns de unde am plecat, fara niciun rezultat.
Va puteti interesa la Directia Judeteana a Arhivelor Nationale din judetul in care a avut sediu fostul dvs angajator.

De exemplu, pentru IELIF Sibiu , aveti :
Direcţia Judeţeană Sibiu a Arhivelor Naţionale
Adresa: Sibiu, Str. Arhivelor nr.3, cod 550164, jud. Sibiu
Telefon: 0269/ 208.519
E-mail: sibiu@arhivelenationale.ro
Website: www.arhivelenationale-sibiu.ro

Cornel Vasile a scris:

Va puteti interesa la Directia Judeteana a Arhivelor Nationale din judetul in care a avut sediu fostul dvs angajator.

De exemplu, pentru IELIF Sibiu , aveti :
Direcţia Judeţeană Sibiu a Arhivelor Naţionale
Adresa: Sibiu, Str. Arhivelor nr.3, cod 550164, jud. Sibiu
Telefon: 0269/ 208.519
E-mail: sibiu@arhivelenationale.ro
Website: www.arhivelenationale-sibiu.ro

Am luat legatura cu ei, m-au trimis inapoi la ANIF SIBIU
Vedeti si aici
[ link extern ]

Cornel Vasile a scris:

Vedeti si aici
[ link extern ]

Multumesc, nu e nici la ei, am luat legatura cu dansii
In alta parte , nu aveti de unde sa stim ...