avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 509 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, oare cum as putea gasi unde as afla ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, oare cum as putea gasi unde as afla arhivele fostului ...

Buna ziua, oare cum as putea gasi unde as afla arhivele fostului IUTIFPEC/IELIF/OIF SIBIU, actualul ANIF Sibiu? M-am adresat catre ANIF Sibiu, ei mi-au rapsuns ca, din surse neoficiale arhiva ar fi detinuta de catre CONCEFA SA. Am luat legatura cu CONCEFA si acestia nu detin si nu stiu unde ar fi. M-am adresat arhivelor nationale directia Sibiu, care m-au sfatuit sa iau legatura cu ANIF SIBIU, practic am ajuns de unde am plecat, fara niciun rezultat.
Cel mai recent răspuns: yuasstyle , utilizator 12:02, 30 Octombrie 2023
Va puteti interesa la Directia Judeteana a Arhivelor Nationale din judetul in care a avut sediu fostul dvs angajator.

De exemplu, pentru IELIF Sibiu , aveti :
Direcţia Judeţeană Sibiu a Arhivelor Naţionale
Adresa: Sibiu, Str. Arhivelor nr.3, cod 550164, jud. Sibiu
Telefon: 0269/ 208.519
E-mail: sibiu@arhivelenationale.ro
Website: www.arhivelenationale-sibiu.ro


Cornel Vasile a scris:

Va puteti interesa la Directia Judeteana a Arhivelor Nationale din judetul in care a avut sediu fostul dvs angajator.

De exemplu, pentru IELIF Sibiu , aveti :
Direcţia Judeţeană Sibiu a Arhivelor Naţionale
Adresa: Sibiu, Str. Arhivelor nr.3, cod 550164, jud. Sibiu
Telefon: 0269/ 208.519
E-mail: sibiu@arhivelenationale.ro
Website: www.arhivelenationale-sibiu.ro




Am luat legatura cu ei, m-au trimis inapoi la ANIF SIBIU
Vedeti si aici
[ link extern ]


Cornel Vasile a scris:

Vedeti si aici
[ link extern ]

Multumesc, nu e nici la ei, am luat legatura cu dansii
In alta parte , nu aveti de unde sa stim ...

Alte discuții în legătură

Unde pot gasi o institutie/ intreprindere/ societate, respectiv arhiva lor cernatlarisa cernatlarisa Buna Ziua! Unde pot găsi, arhiva unei instituții care nu mai functionează, sau și-a schimbat adresa/ denumirea și nu o pot găsi pentru a mă adresa în ... (vezi toată discuția)
Bună - arhiva tci stația de utilaj transport brașov munteangheorghe munteangheorghe Tatal meu este cu ambele picioare amputate si pensionat pe caz de boala.Azi am fost la cartiile de munca sa calculeze anii si i-i mai trebuie 4 luni sa iasa la ... (vezi toată discuția)
Tci brasov grup santierul harghita miercurea ciuc vajdajj@gmail.com vajdajj@gmail.com Din data de 03 07 1978-pana 03 01 1980 am lucrat ca bobinator C1b la Trustul de Constructii Industriale Brasov Grup Santier Constructii Harghita Miercurea ... (vezi toată discuția)