Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, oare cum as putea gasi unde as afla ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, oare cum as putea gasi unde as afla arhivele fostului ...

Buna ziua, oare cum as putea gasi unde as afla arhivele fostului IUTIFPEC/IELIF/OIF SIBIU, actualul ANIF Sibiu? M-am adresat catre ANIF Sibiu, ei mi-au rapsuns ca, din surse neoficiale arhiva ar fi detinuta de catre CONCEFA SA. Am luat legatura cu CONCEFA si acestia nu detin si nu stiu unde ar fi. M-am adresat arhivelor nationale directia Sibiu, care m-au sfatuit sa iau legatura cu ANIF SIBIU, practic am ajuns de unde am plecat, fara niciun rezultat.

Multumesc, ma invart in cerc, pasat de la unii la altii din pacate. Oare cum pot afla cina a fost lichidatorul IUTIFPEC si al IELIF Sibiu?
Cornel Vasile a scris:

In alta parte , nu aveti de unde sa stim ...

IELIF Sibiu a fost impartita in doua societati comerciale':
"Sibif" - S.A. Obiectul de activitate: Sibiu, str. Autogării nr. 12 - proiectarea, executarea lucrărilor de îmbunătăţiri funciare, construcţii agrozootehnice, alimentări cu apă, amenajări piscicole, drumuri, foraje; exploatarea şi repararea utilajelor şi mijloacelor de transport; import-export.

"Transif" - S.A. Obiectul de activitate: Sibiu, str. Autogării nr. 12 - executarea de prestaţii transport marfă în ţară şi străinătate; transporturi speciale de carburanţi şi lubrifianţi; transporturi grele, agabaritice; reparaţii auto; executarea şi comercializarea de confecţii metalice şi materiale de construcţii.

Mergeti la Oficiul Registrului comertului sibiu si interesati-va de starea societatilor , respectiv de numele lichidatorilor.
Va multumesc! O sa incerc la ONRC
Buna ziua, Ati aflat ceva in legatura cu arhiva IEFIL/OIF SIBIU?

Imd.ioana a scris:

Va multumesc! O sa incerc la ONRC

Buna ziua, din pacate, nu
guerr a scris:

Buna ziua, Ati aflat ceva in legatura cu arhiva IEFIL/OIF SIBIU?

Imd.ioana a scris:

Va multumesc! O sa incerc la ONRC