Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua! Am constatat, astazi, in Revisal, ca la un ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua! Am constatat, astazi, in Revisal, ca la un salariat ...

Buna ziua!
Am constatat, astazi, in Revisal, ca la un salariat cu toate ca are destule modificari de contract, cand am intrat in raport per salariat scrie ca "nu exista intervale de vechime conform HG905/2017". Cu toate ca adaugarea de adaos la CIM pe care am operat-o ieri, se vede in "detalii sporuri/indemnizatii/alte adaosuri".
Nu inteleg unde este greseala?
Multumesc frumos pentru raspuns!
S-a refacut cumva baza de date?
da, dar demult, prin 2018......
Depinde de modul de refacere, daca s-a utilizat un fisier .rvs., atunci refacerea a condus la o bază de date de registru fără istoric, actualizată la nivelul datei la care fişerul .rvs utilizat a fost generat.