Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Receptia unui bloc nou construit. Ce prevederi ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Receptia unui bloc nou construit. Ce prevederi legislative reglementeaza activitatea ...

Buna ziua,
Ce prevederi legislative reglementeaza activitatea de predare/primire a unui bloc nou construit ? Mentionez faptul ca adunarea generala a imputernicit comitetul executiv sa realizeze receptia blocului de la dezvoltator
Multumesc anticipat !
zaris, utilizator
Cred ca puteti gasi informatii aici :
[ link extern ]
Multumesc !!!