Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... O societate comerciala cu capital de stat, filiala a ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

O societate comerciala cu capital de stat, filiala a unei companii ...

O societate comerciala cu capital de stat, filiala a unei companii naționale, aflata sub autoriatatea Ministerului Economiri este sau nu instituție publica?
nu. E o firma