Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Cui ma pot adresa sa aflu cine e proprietarul unei ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Cui ma pot adresa sa aflu cine e proprietarul unei case? Acolo ...

Cui ma pot adresa sa aflu cine e proprietarul unei case? Acolo locuiesc ilegal persoane care dau foc la cauciucuri, cabluri etc. Politia ridica din umeri. Casa nu apare ca ar avea cadastru facut, toate casele din jur au numar cadastral, acolo nu apare nimic.
Sesizati oficial primaria teritoriala
Daca politia teritoriala nu dispune verificari,sesizati oficial esalaonele superioare IJP?IGP