Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna seara, Am citit pe internet ca ar fi fost facute ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna seara, Am citit pe internet ca ar fi fost facute ceva modificari ...

Buna seara,
Am citit pe internet ca ar fi fost facute ceva modificari la legea 50/1991.
Aveti idee daca vreuna din modificari are lagatura cu dreptul de a modifica structura imprejmuirilor casei (gardul) fara autorizatie?
Mai pe scurt: schimbarea unui gard de lemn cu unul de beton.
Multumesc.
nu exista o astfel de modificare. aveti nevoie de autorizatie de construire