Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua. Branșare la curent și gaz mai este ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua. Branșare la curent și gaz mai este gratuita? Nu ...

Buna ziua. Branșare la curent și gaz mai este gratuita? Nu găsesc nimic concret. Mai este valabil ordinul Nr 17/2021??
Consumatorii casnici vor beneficia de racordare gratuită dacă costurile se încadrează într-o valoare medie a unui branșament, care va fi stabilită de ANRE. Dacă vor depăși această valoare, vor plăti diferența.
[ link extern ]