Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Suntem propretari , locatari in bloc cu 8 apartamente. ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Suntem propretari , locatari in bloc cu 8 apartamente. Nu avem ...

Suntem propretari , locatari in bloc cu 8 apartamente. Nu avem usa cu interfon , numai noaptea incuiam usa ,
Este obligatoriu afisarea in casa scârii de intrare unui tabel cu numele , prenumele locatarilor ? Nu suntem asociati , ce prevede legiutorul in acest sens ? Multumesc
Indiferent ca este usa cu cheie cu interfon sau fara e la fel.
Nu se mai afiseaza numele proprietarilor ci doar nr apartament.
Aveti aici link-ul
[ link extern ]