Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Consultare actiune de anulare a unei autorizatii de ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Consultare actiune de anulare a unei autorizatii de constructie ...

Consultare actiune de anulare a unei autorizatii de constructie emisa de primarie .
Care este modalitatea de a consulta actele ( motivele ) de anulare a unei autorizatii de constructie emisa de catre o primarie , nefiind parte in procesul intentat de primarie ?
A fost respinsa cererea de intervenient .
Se pot solicita pe legea 544/ 2001 ?
tutu12, utilizator