Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna ziua ! Politia transporturi feroviare poate ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna ziua ! Politia transporturi feroviare poate retine permisul ...

Buna ziua ! Politia transporturi feroviare ,poate retine permisul de conducere auto ?
Nu există vreo vreo lege care să le acorde astfel de atribuțiuni polițiștilor de la transporturi feroviare.

EusebiuLuci a scris:

Buna ziua ! Politia transporturi feroviare ,poate retine permisul de conducere auto ?