Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua, Doresc sa construiesc, pe o platformă ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua, Doresc sa construiesc, pe o platformă betonata de ...

Buna ziua,
Doresc sa construiesc, pe o platformă betonata de 5x4 mp, o magazie din OSB ,
Este nevoie de autorizație de construire ?
Multumesc
Aveti nevoie de autorizatie de ctie. de la primarie. Toate constructiile se impoziteaza de catre primarie.