Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... promovare in clasa
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

promovare in clasa

In baza caror acte normative se vor face promovarile la functionari publici incepand cu acest an cand a intrat in vigoare legea 330/2009?
Acele mult asteptate norme de aplicare vor prevede si modalitati de promovare?
Multumesc.
Pana la abrogarea sau modificarea sa, ramane in vigoare H.G. nr. 611/2008. Veti gasi acolo procedura de promovare a functionarilor publici. :)