Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Vă salut. As avea si eu o problema in legătura cu ...
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Vă salut. As avea si eu o problema in legătura cu masina. Am ...

Vă salut. As avea si eu o problema in legătura cu masina. Am cumpărat un autoturism in ianuarie 2022 cu contract fiscal tot am băgat-o la impozit la mine de unde sunt iar acum câteva zile am fost sa o înmatriculez și cei de înmatriculări au spus ca nu o pot înmatricula deoarece de luna trecuta are un sechestru. Ce e de facut in situația prezenta?
Cum adica ati cumparat in 2022 si ati fost acuma la înmatriculări?